Tonervlekken
Tonerinkt is het inktpoeder wat in de toner (of cartridge) van printers of kopieerapparaten zit. Soms bij het verwisselen van de toner valt er wat van dat inktpoeder. Als het op uw kleding terechtkomt kunt u dat het beste verwijderen met een plakbandje. Even een plakbandje eropleggen (evt lichtjes aandrukken) en er weer aftrekken, dan neemt het plakbanje het inktpoeder op van uw kleding.
Whitebord
Is het whiteboard vies en met een wisser niet schoon te krijgen doe dan een beetje koperpoets op een doek en maak daar het whiteboard mee schoon. Dit helpt ook als je per ongeluk met een watervaste stift erop geschreven hebt.
Met een permanent market op een whiteboard geschreven? Met glassex haal je het zo weg!
Op whiteboerd geschreven met verkeerde stift (watervaste marker)? Eroverheen schrijven met echte whiteboardstiften en dan uitvegen!
Wilt u deze pagina doorsturen, vul dan onderstaande velden in.
De link van deze pagina zal dan worden doorgestuurd.